Dobrze zacznij rok 2016 i ściągnij co miesiąc nową tapetę na pulpit K&N

Kalendarz K&N w limitowanej edycji po raz pierwszy ozdobił sklepy w roku 2011. Dzięki ultrawysokiej jakości zdjęć i druku wielkoformatowego od razu stał się hitem. Od tamtej pory każdego roku fani K&N z niecierpliwością oczekują na pojawienie się najnowszej edycji. Zdjęcia do kalendarza na rok 2016, podobnie jak w latach poprzednich, wykonano w niesamowitych sceneriach we współpracy z zespołami wyścigowymi oraz twórcami niepowtarzalnych projektów samochodowych.

Do powstania tego kalendarza przyczyniły się również znane gwiazdy sportów motorowych, takie jak Lance Coury, złoty medalista X-Games, Vaughn Gittin Jr., profesjonalny drifter, oraz Bradley Morris, kierowca Pro4 Lucas Oil Off-Road Racing Series. Pojawia się nawet kilka pojazdów, należących do członków zespołu badawczo-rozwojowego K&N: w lipcu zobaczymy Chevy Malibu z 1967 roku, należące do Jonathana Fiello, a w listopadzie customowy bobber Kawasaki KZ440.

Każdego miesiąca pojawi się zdjęcie z kalendarza K&N 2016, które będzie można bezpłatnie ściągnąć ze strony http://www.knfilters.com/news/wallpaper.aspx. Zacznij dobrze nowy rok i ściągnij sobie styczniowe zdjęcie kalendarza 2016 w wersji standardowej lub poszerzonej. Pierwsza tapeta prezentuje surowy kontrast pomiędzy pięknymi samochodami, topowymi modelkami oraz zaniedbaną miejską scenerią Los Angeles w południowej Kalifornii.

Ze strony K&N można również ściągnąć inne tapety na pulpit. Można też kupić już drukowaną wersję kalendarza w dwóch rozmiarach: wielkoformatowym 24’’ x 18’’ (61 cm x 46 cm - numer produktu 89-11493-16) oraz standardowym 14’’ x 21’’ (35 cm x 53 cm - numer produktu: 89-11853-16). Oba są dostępne u naszych dealerów. Kalendarze mają ograniczony nakład i dodruk nie jest przewidziany, więc jeśli chcesz go otrzymać, pospiesz się, zanim będzie za późno.

Marka K&N stała się rozpoznawalna na całym świecie ze względu na sportowe filtry powietrza wielokrotnego użytku. Aby znaleźć produkt do swojego pojazdu, odwiedź naszą stronę lub skontaktuj się z nami. 

LUTY

KN LUTY

STYCZEŃ